Jaka folia strech jest bardzo dobra, co wyróżnia tą folię i jakiego rodzaju mamy jej warianty?

Jeżeli ktoś stoi przed wybraniem opakowania, które będzie pozwalać zabezpieczyć towar do transportu i wysyłki, to trzeba zwrócić uwagę na tego typu folię, która pozwala na pakowanie dużej ilości pojedynczych towarów lub całych palet towarów.

Folie stretch mają zastosowanie w jakiejkolwiek branży przemysłu. Są dostępne do owijania ręcznego bez konieczności wykorzystywania dodatkowych narzędzi albo do pakowania przy użyciu specjalistycznych urządzeń. Te folie można wykorzystać do ochrony poszczególnych przedmiotów o nieregularnych kształtach i ostrych krawędziach. Te folie bardzo dobrze trzymają towar w czasie transportu. Folie stretch dostępne są w wersji przezroczystej, co daje możliwość identyfikacji przedmiotów oraz w opcji czarnej, kryjącej, która zasłania całkowicie towar i przez to chroni towar przed kradzieżą. Folie zabezpieczają paczki przed atmosferycznymi opadami, przed zamoknięciem czy uszkodzeniami mechanicznymi. Folie są kleiste oraz jedna warstwa znakomicie przylega do drugiej mimo braku kleju, który wyczuwałby użytkownik.

prawo na świecie

Autor: Tori Rector
Źródło: http://www.flickr.com
Folie stretch są tanim oraz niezwykle wydajnym wyjściem. Dzięki tego typu folii koszty pakowania można by jeszcze bardziej obniżyć. Typowa folia stretch przy owijaniu może być naciągnięta dodatkowo do 150-180% zależnie od potrzeb. Typowy wymiar folii stretch do owijania ręcznego jest to 50 centymetrów szer., 23 mikrometry grubości i ciężar 15 kg.

Nie zastanawiaj się- przejdź do serwisu wywóz szamba, by otrzymać ciekawe info na opisywany w wpisie temat. Czekamy z niecierpliwością na twą opinię!

Folie stretch są dostępne również w wersji od 10 do 40 mikrometrów grubości. Właściwości folii stretch posiadają wpływ wprost na ich naprężenie, wydłużenie i elastyczność.

materiały stretch są produkowane wedle paru technologii. Zazwyczaj jest to technologia rozdmuchowa oraz wylewana. Folia rozdmuchowa to szczególnie wydajność. Moglibyśmy zauważyć powszechną dominację folii rozmuchowej w paletowym użyciu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*