W każdej firmie cały czas przewija się wielka ilość dokumentów, które gdzieś trzeba przechowywać

Każdy właściciel spółki jest świadomy tego, że z funkcjonowaniem powiązana jest ogromna ilość papierów. Sporą część z nich powinniśmy długo przechowywać.
Właściciele przedsiębiorstw i zatrudnione tam kadrowe zawsze wiedzą, jak dużo papierów codziennie przewija się przez różne działy.

regały dla firmy

Autor: Matacz
Źródło: http://www.flickr.com
BMW

Autor: Rookuzz
Źródło: http://www.flickr.com
Jest tego znaczna ilość. Niestety jakiś procent z tych dokumentów jest istotna w świetle przepisów i musimy je trzymać nawet kilka lat. Nasuwa się oczywiście pytanie, gdzie powinniśmy trzymać wszystkie te dokumenty. Niezbędne będą spore i wytrzymałe szafy. Najlepiej, by miały one drzwi zamykane na klucz. Regały dla firmy będą zatem niezbędne.

Zaintrygowany? To dla nas fantastyczna wiadomość. Zatem kliknij tu wywóz nieczystości warszawa i przeglądaj do woli nowe fachowe wpisy.

Szczególnie wtedy, kiedy zatrudniamy dużą ilość pracowników. Wówczas uzbiera się duża ilość CV, wniosków o urlopy, list obecności czy różnego typu protokołów. Istotne, żeby regały były dość wysokie i pakowne. Najmądrzejszą opcją są również tego typu modele, które można będzie w późniejszym czasie łączyć w większe moduły. Czasami niektóre regały umieszczone są w dziale księgowym oraz kadrowym. Tam znajdują się wszelkie te dokumenty, które są najczęściej potrzebne i do których musimy wracać. Reszta powinna być przechowywana w archiwum. Zazwyczaj znajdują się one w piwnicach.

Pamiętajmy jednak o tym, że wraz z nowym prawem dotyczącym ochrony danych osobowych, wszelkie dokumenty związane z pracownikami i klientami muszą być trzymane w odpowiedni sposób. Mogą w związku z tym pojawić się kontrole z urzędu, zatem dobrze byłoby pomyśleć o nowych regałach już dziś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*