Stworzone do pracy w ekstremalnych okolicznościach, czyli elementy grzejne do misji specjalnych

Jakie są ich największe plusy? Nie poddadzą się ekstremalnym temperaturom i dopasowują się do wielu pieców. Kupimy je w sklepach tradycyjnych i internetowych, a ich zastosowanie jest bardzo szerokie.

centro-therm.pl

Autor: Toshiyuki IMAI
Źródło: http://www.flickr.com
Grzałki z ceramiki wyróżnia duża trwałość. Nie poddadzą się nawet temperaturom do 1200 stopni! Sekretem ich sukcesu są wmontowane do wnętrza spirale grzejne, wyprodukowane ze specjalnego typu oporowych drutów. Dzięki dużej jakości materiałów, grzałki używane są w piecach akumulacyjnych, z kafli oraz znajdujących się w piekarniach i cukierniach. Grzałki ceramiczne mają także znaczne zastosowanie w firmach proponujących usługi galwanizacyjne lub zajmujących się obrabianiem sztucznych i gumowych tworzyw – Centro-Therm oferuje doskonałe grzałki ceramiczne i nie tylko. Grzałki proponowane na rynku osiągalne są w dwóch wariantach: płaskie albo o kształcie wałka. Jest również opcja zamówienia online elementów grzejnych. Musimy wówczas wskazać m.in. długość grzałki i moc. Takie elementy grzejne kupimy też na internetowych licytacjach. Na przykład grzałki ceramiczne o mocy 1500 watów, średnicy 5 centymetrów i długości prawie 400 mm, to koszt około 40 zł za sztukę. Robiąc zakupy w sklepie stacjonarnym, możemy skonsultować się ze sprzedawcą oraz poprosić go o poradę. Również personel sklepów w sieci służy pomocą. Ich pracownicy z chęcią zasugerują, który wariant wybrać oraz rozwieją nasze wątpliwości. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup, zapoznajmy się ze zdaniem internautów o konkretnym sklepie. Przekonamy się, czy to rzetelna firma i czy internauci nie skarżą się na żadne nieprawidłowości.

termometr

Źródło: sxc.hu
Grzałki ceramiczne to elementy grzejne gotowe do misji specjalnych. Są niepodatne na bardzo wysokie temperatury, dlatego też mają tak szerokie zastosowanie. Stosowane w różnego rodzaju wariantach pieców i licznych gałęziach gospodarki, wykorzystywane się w zakładach, jak i domach (zobacz obciążalność kabli) prywatnych. Nim zdecydujemy się na zakupy, upewnijmy się, że grzałki mają odpowiednie cechy. Warto mieć na uwadze, że istnieje również opcja zamówienia grzałek ceramicznych na szczególny wymiar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*