Do czego jeszcze można zastosować poliester? Materiał ten doskonale nadaje się do produkcji zawiesi pasowych

Każdy, kto chociaż przez chwilę pracował przy budowie domu, wie, jakim problemem jest przenoszenie ciężkich materiałów.

Na szczęście dziś istnieją rozwiązania, które znacznie upraszczają wznoszenie budynków i umożliwiają przenoszenie nieporęcznych materiałów budowlanych.
Koronnym elementem, który powinien się znajdować na każdej budowie są trwałe zawiesia pasowe. Służą one do opasywania i dźwigania ciężkich towarów.

zawiasy

Autor: Classen
Źródło: http://www.classen.com.pl
klimatyzacje

Autor: David Brossard
Źródło: http://www.flickr.com
Zawiesia pasowe wytwarzane są z materiału, który ma naprawdę wielki wachlarz zastosowań (ciekawa historia). Poliester, bo o nim oczywiście mowa, charakteryzuje się wytrzymałością na rozerwanie, zaginanie i ścieranie, co czyni go wręcz idealnym surowcem do produkcji tego rodzaju akcesoriów.

Zaintrygował Cię taki wpis? Jeśli tak, to bez dwóch zdań zainteresuje Cię też ten wciągający wpis – on nawiązuje do tej problematyki.

Ponadto zawiesia pasowe wykonane z poliesteru są także odporne na wiele czynników zewnętrznych, takich jak palące słońce, woda|słabsze kwasy, olej czy benzyna. (stabilne wciągniki) Praktycznym pomocnikiem na każdej budowie będą też wciągniki linowe, które mogą przenieść ładunek o wadze aż do 6 ton.

Do najczęstszych czy wielkich magazynach, gdzie przenoszenie ciężkich palet z towarem jest na porządku dziennym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*