Silosy spedycyjne i ich rola w rynku rolnym

W sprawie rynku techniki paszowej czy magazynowej należy pomyśleć o najnowszej technologii, która umożliwia efektywną pracę oraz zastosowanie maszyn zgodnych z XXI wiekiem. Z ich pomocą, praca jest znacznie ułatwiona oraz pozwala na uzyskiwanie widocznych efektów zarówno w kategorii załadunku, jak i zasuszania ziaren.

silos

Autor: Montgomery County Planning Commission
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z najnowocześniejszych maszyn posiadających swe zastosowanie na paszowym rynku jest profesjonalny silos spedycyjny, który produkuje się jedynie z z wysokiej jakości blach ocynkowanych, a także składany przy pomocy śrubowych połączeń, zarazem ułatwiając ich instalację i rozbudowę, do której może dojść w .

Będzie nam miło, jeśli przeznaczył kilka Twoich minut i przeglądnął nowy tekst na zbliżony temat. Pod widniejącym linkiem czeka na Ciebie istotny link.

Lej wsypowy silosów zaprojektowany został pod kątem czterdziestu pięciu stopni, co pozwala szybko go opróżnić.

Dodatkowo, silos spedycyjny często wyróżnia się gładką powierzchnią oraz jest on gwarancją bezpieczeństwa połączonego z trwałością. Za pomocą innowacyjnej konstrukcji potrafią służyć przez długie lata. Spedycyjne silosy są zbudowane na konstrukcji szkieletowej na dużej wysokości, dzięki czemu może podjechać pod nie zarówno TIR, jak też wagon, do których bez problemu wsypuje się znajdującą w silosach paszę – polecana strona. Zależnie od ich pojemności, można przechowywać w nich od kilku aż do kilkunastu ton paszy wszelkiego rodzaju.

przenośnik ślimakowy

Źródło: http://www.promus.katowice.pl/
Bardzo popularne są także przenośniki łańcuchowe, służące do transportu towarów o bardzo dużej masie. Posiadają one nieskomplikowaną konstrukcję, która jest ustawiona na podporach umożliwiających regulację wysokości. Przenośniki łańcuchowe znane są z własnej cichej pracy oraz niezawodności, a także odznaczają się sztywnością oraz stabilnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*