Niejeden remont potrzebuje sporej ilości przeróżnych detali wykończeniowych — dotyczy to także listwy przypodłogowej

remonty zwykle nie kojarzą się nikomu z niczym przyjemnym. Jenak co jakiś czas powinniśmy je wykonywać.
Ciężko wyobrazić sobie, żeby dało się żyć w tym samym mieszkaniu bez odnawiania go przez długi czas.

listwa

Autor: Tom Woodward
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wówczas prezentowałyby się nasze sypialnie lub kuchnia? Byłby to zapewne szpetny widok. Jeżeli zatem mamy zamiar zaplanować gruntowny remont, to zapewne obejmie on także podłogi. W kuchni powinniśmy położyć płytki, a w pokoju panele albo parkiet. Na pewno zdecydujemy się także na pomalowanie ścian. Aby wszystko piękni wyglądało i by efekt końcowy przypadł nam do gustu, to trzeba również nabyć części wykończeniowe. Możliwe, że nie myśleliśmy o tym wcześniej i nie uwzględniliśmy ich zwyczajnie w budżecie, ale bez tego remont nie będzie skończony. Ważna wydaje się być na przykład listwa przypodłogowa. Pełni ona dwie funkcje. Po pierwsze wydaje się być poniekąd elementem dekoracyjnym. Dzięki temu nie będzie widać żadnych przycięć desek przy samej ścianie. Wszystko elegancko przykryje. Po drugie jest też funkcjonalna.

Czy masz chęć poszerzyć swą znajomość rzeczy na powyższy temat? Zatem chcielibyśmy nakłonić Cię do naszych kolejnych wpisów – kliknij łącze (http://www.lrg-lodz.pl/skup-makulatury-i-papieru-lodz/).

Coraz częściej bowiem pod listwą ukrywa się kable. Wtedy nie trzeba będzie kłóć murów, gdy coś się przerwie i w jakimś pomieszczeniu nie będzie prądu.

To szybki i najlepszy sposób na to, aby nikt z przyjaciół nie mógł dostrzec kabli, które w przeciwnym razie przyczepione byłyby gdzieś pod sufITem (co wyglądałoby koszmarnie) lub musiałyby być wpuszczone w ścianę (co powoduje dużo pyłu, następnie sprzątanie oraz o wiele więcej kłopotu).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*