Producenci płotów ochronnych oraz półek magazynowych

Ogrodzenia ochronne idealnie nadają się do zabezpieczenia maszyn lub regałów na halach i magazynach. Dzięki jakościowym, solidnym ogrodzeniem ochronnym, niepowołane jednostki nie będą miały dostępu do znajdujących się za nimi urządzeniami, artykułami lub regałami magazynowymi. Producenci proponują dziś rozmaite obudowy ochronne maszyn, które są zgodne z obowiązującymi regułami EN i posiadają mnogie certyfikaty jakości.

ogrodzenia

Autor: zeevveez
Źródło: http://www.flickr.com
Ogrodzenia ochronne mają ogromnie rozległe zastosowanie. Perfekcyjnie zabezpieczą regały magazynowe przed spadającymi towarami. Dzięki zamocowaniu siatki ochronnej na tylnej części regału, nie trzeba bać się o spadające przedmioty. Wpłynie to też na większe bezpieczeństwo pracowników. Ponadto ogrodzenia ochronne stosuje się także do ogradzania maszyn, dzięki czemu można stworzyć pewne strefy do pracy. Dzięki ogrodzeniom ochronnym można także łatwo wydzielić część produkcyjną oraz maszynową na hali. Ponadto można stworzyć miejsce na towary, jakie jeszcze nie zostały sklasyfikowane albo spaletyzowane. Ogrodzenia ochronne nie tylko znacznie ułatwiają codzienną pracę, lecz także oddziałują na bezpieczeństwo oraz wygodę pracowników. Producenci ogrodzeń ochronnych posiadają szeroki wybór ich rodzajów i modeli, wobec tego niewątpliwie odnajdziemy takie, które okażą się dla nas praktyczne (ogrodzenia ochronne (sprawdź płyty ogniochronne w asortymencie Mercor SA) zabezpieczają mój teren).

regały w magazynie

Autor: Gareth Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Fabrykanci, oferujący regały magazynowe, mają w swej ofercie rozliczne rodzaje regałów, przykładowo regały metalowe wciskane czy też skręcane, oraz także regały ze specjalnej płyty. Regały magazynowe są koniecznym elementem wszelkiego składu, magazynu lub również hali (ile kosztują regały magazynowe). Pozwalają na bezproblemowe i efektywne magazynowanie przedmiotów, oszczędzają miejsce oraz sprawiają, iż dostęp do towarów jest sporo prostszy. Pozwalają na dobrą organizację pracy, wpływają też na jej komfort. Dobierając regały magazynowe, potrzebnie powinniśmy przedtem ustalić ich funkcje. W zależności od rodzaju regałów, mogą one posiadać zróżnicowane wysokości udźwigu na półkę. Jeśli udźwig wynosi 100 kilogramów, z pewnością nie możemy składować na danej półce artykułów, jakie przekraczają tą wagę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*