Wykorzystanie żurawi na budowie

Świetnie pamiętamy obraz naszego kraju przed finałami Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku. Polska stała się jednym wielkim placem budowlanym. Stawialiśmy nowe, ogromne stadiony w miastach, które miały gościć najwybitniejszych zawodników naszego kontynentu. Budowaliśmy kolejne odcinki autostrad, jak również remontowaliśmy pomieszczenia użyteczności publicznej, jak na przykład dworce. Oprócz tego, powstało dużo nowych moteli i obiektów gastronomicznych, przygotowanych na goszczenie fanów futbolu z całego świata.

oferta żurawi na dźwigmar.plNa tego typu dużych budowach na pewno nie raz widzieliśmy smukłą sylwetkę żurawi. Jest nieoceniony sprzęt przy budowie dużych obiektów. Żurawie wieżowe są zaliczane do najpotężniejszych urządzeń budowlanych. Jego wysokość podnoszenia może osiągać nawet 100 metrów. Żurawie budowlane można podzielić na dużo rodzajów. Wyróżniamy pośród nich stacjonarne lub przejazdowe, z podwoziem szynowym albo gąsienicowym. Maszt żurawia budowlanego to zwykle wysoka wieża o budowie kratownicowej – szczegóły na dźwigmar.pl. Żurawie budowlane mają kilka napędów, najczęściej elektrycznych, a każdy z nich odpowiada za jedną czynność.Takie urządzenia budowlane nie są najtańsze. Stąd też sprzedaż żurawi do wyjątkowo dochodowy interes. Przedstawiciele najlepszych światowych producentów nie mogą narzekać na brak zamówień. Przecież bez takiej specjalistycznej maszyny, jakakolwiek poważna budowa nie może funkcjonować.

Żurawie na budowie

Autor: Canuckistan
Źródło: http://www.flickr.com

Dla młodych firm budowlanych świetnym wyjściem jest wynajem żurawi. W naszym kraju z powodzeniem funkcjonuje wiele przedsiębiorstw, które oferują wynajem nowoczesnych żurawi. Dzięki współpracy z renomowanymi markami światowymi, cieszą się one niezmienną popularnością wśród kontrahentów. Oprócz wynajmu, takie przedsiębiorstwa prowadzą również serwis gwarancyjny sprzedawanych i dzierżawionych maszyn, jak również sprzedaż oryginalnych części zamiennych. Doskonale sprawdza się też na polskim rynku budowlanym sprzedaż (porównaj najlepsze promocje na relokacja maszyn kador sp. z o. o.) używanych. Jest to bez wątpienia dobry pomysł na zaoszczędzenie sporych pieniędzy, które można zainwestować w innym obszarze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*